Nazwa forum

Forum o piłce nożnej w Afryce


#1 2014-05-14 20:15:06

pplk Minas Gerais

Administrator

6453206
Zarejestrowany: 2014-05-04
Posty: 125
Punktów :   

Liga MX

Temat o lidze meksykańskiej.

Offline

 

#2 2014-05-14 20:26:33

pplk Minas Gerais

Administrator

6453206
Zarejestrowany: 2014-05-04
Posty: 125
Punktów :   

Re: Liga MX

Już w piątek pierwszy mecz finałowy Clausury, w którym Club León zmierzy się z Pachucą, ale dziś w Meksyku zdecydowanie więcej mówi się o transferze gwiazdy tamtejszej reprezentacji - Oribe Peralty - do Ameriki. Jako jej sympatyk jestem strasznie zadowolony z tego transferu. Co prawda nie jest to już młody zawodnik, ale na meksykańskim rynku lepszego nie ma. Według mnie brak pomocy (czytaj - dobrego zmiennika) dla Jimeneza był jednym z głównych powodów nieudanej kampanii "Orłów" w tym sezonie (choć tak naprawdę zadecydowały głównie detale). Rios okazał się kompletnym niewypałem, a Peralta gwarantuje dobry, stabilny poziom.

Gdyby udało się jeszcze ściągnąć Pablo Barrientosa z Catanii, a z tego co udało mi się wyczytać transfer jest dość prawdopodobny, to byłoby już naprawdę nieźle.

No i taka ciekawostka - América będzie najliczniej reprezentowanym klubem w nadchodzących Mistrzostwach Świata .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.twojakonsola.pun.pl www.filary.pun.pl www.festivalparkopole.pun.pl www.spore-game.pun.pl www.shinobipbf.pun.pl